Výprodej! Cor Neoprénové prsačky
Cor Neoprénové prsačky
Neoprenové prsačky s gumáky.Neoprén 4mm.Švy jsou zatavené a podlepené tavící páskou 100% nepropustné. Hrubí vzorek podrážky Steeal Shank. Gumáky zevnitř potažené neoprénem.
not rated 2.490  2.090  Výběr možností
Výprodej! Cor Nylon Prsačky
Cor Nylon Prsačky
Prsačky CORMORAN s páskem a brašnou. Výtečná kvalita, super lehké! S protiskluznou gumovou podrážkou, 100% vodotěsné. Ideální pro chůzi ve vodě po kluzkém, kamenitém či bahnitém dně. CORMORAN ULTRALIGHT prsačky mají zesílená kolena, speciální prsní brašnu na příslušenství k lovu a regulovatelné široké kšandy, pro komfort při nošení. Výhodný poměr kvalita/cena. Parametry Materiál: 100% nylon s PVC vrstvou Materiál tašky: 100% nylon s PVC vrstvou Barva: Šedozelená (pásek, kšandy and#8211; černá)
not rated 1.370 13.710  1.270  Výběr možností
Cormoran brodící holiny
Cormoran brodící holiny
Robusní jemné a lehké. Material 100% nylon s PVC vrstvou.
not rated 780  Výběr možností
Výprodej! Cormoran Termo bota
Cormoran Termo bota
Velmi teplé komfortní boty s vyjimatelnou vložkou.Bota zabrańje prochladnutí. Výška 36cm. 100% polyester.
not rated 990  850  Výběr možností
Výprodej! TFG Extreme Boots
TFG Extreme Boots
TFG Extreme BootsVýrobce: TFGTyto boty jsou kombinací bezkonkurenční přilnavosti, neuvěřitelné stability a kvality použitých materiálů. Vrchní vrstva je vyrobena z nejmodernější tkaniny, která zajišťuje dlouhou životnost, vysokou voděodolnost, paropropustnost a prodyšnost.andnbsp;Díky těmto botám budou Vaše nohy v teple, suchu a pohodlí v průběhu celé sezony a to v jakýchkoli podmínkách.andnbsp;
not rated 1.800  1.550  Výběr možností